Saruna par Tibeta = Latvija

 

 

Tibeta ir tikai t.s.  ziediņi salīdzinot ar Latvijas lietu !

P.s.

Jautājums ir panlatviski jārisina,tik tad būs atjauta par to, kas ir tas,kas grib Latvijas galu !

———–

Citāts

Tibeta = Latvija

Ģirts Kasparāns ["Diena" Tibetas briedis pret Ķīnas tīģeri"] : "…kritiķi iebilst, ka dalailamas runas par mīlestības vairošanu nešķiet ticamas. Ja viņam nav izdevies atrisināt ķīniešu un tibetiešu konfliktu, kā gan viņš var runāt par visas pasaules problēmu risināšanu?"
 
Jaunā Derība: "… Bet garām gājēji zaimoja Viņu, galvas kratīdami, un sacīja: Citiem Viņš palīdzēja, pats sev nevar palīdzēt. Ja viņš ir Izraēļa ķēniņš, lai nokāpj tagad no krusta, un mēs ticēsim Viņam".
 
 
Vēl viens raksts:

Boycott BeijingThe Olympics are the perfect place for a protest.

By Anne Applebaum
Advertisements

2 Atbildes to “Saruna par Tibeta = Latvija”

 1. Janis Says:

  Paldies par komentāru manējā telpā! Jā, vienīgais, ko es šobrīd gribēju uzjautāt – kāpēc pie visiem šiem apstākļiem jāsaka, ka nav lielāka ļaunuma piedzimt par latvieti ? Par pārējo – nu tur jāpadomā, lai rastos jautājumi vai komentāri … tas laikam nāks vēlāk. Ar cieņu.

 2. Aivars Says:

     Esmu patiesā izbrīnā par Jūsu drosmi uzdot šo jautājumu : KĀPĒC NAV LIELĀKA ĻAUNUMA PIEDZIMT PAR LATVIETI ; hm, uzskatu ,ka esat, tātad, viens no t.s. "dižajām dvēselēm"(skatīt. Mišela Nostradama centūriju dati pēc Manfrēda Dimdes tulkojuma par to), vārdu sakot, esat vēdu persona jeb vēdiskas ampluā personība.
   
    Domāju,-Vēdas upe,kas tek Latgalei ziemeļ-austrumos, diez vai ir vienkārša ūdens straume ( tērce) , bet gan vieta, kur notiek sanskrits,jā, varbūt esat senais krīvs jeb sen-letonis ,kas palika sensenos laikos uz Latvijas zemes,bet neemigrēja uz Krievzemi (Sibīriju) , teiksim, bibliski senajā Noasa plūdu vēstures periodā.
   
    Latvija nav tikai vieta uz Zemeslodes, bet arī vēdu teritorija, tātad, MILZĪGU UN ĻOTI IETEKMĪGU MAŠĪNU – ROBOTU TEHNOLOĢISKO IERĪČU zeme, ar ko mēs ,cilvēki, parasti saskaramies tūlīt pēc savas nāves un tik tad uzdodam sev pamatotu jautājumu par to,kāpēc nevarējām veikt vairāk labos darbus,jo mūs Aizsaulē tak soda pat.
   
    Nedaudz vēl par REINKARNĀCIJU un tad pāriešu pie atbildes formulējuma Jūsu uzdotajam jautājumam, t.i., uzskatu par svarīgu apgalvot to te, ka reinkarnācijas nenotiek, t.i., ka cilvēki nekad nespēj otru reizi atdzimt un dzīvot vairākas dzīves un likteņus, taču cilvēka ķermenim ir spēja publicēties radiogēni caur limfomaņu (limfu) :
   
  1) nav pamata noliegt to,ka cilvēku biomasa nepiedzimtu vairākkārt kā bezapziņas ierīce  jeb radiorobots ,ko var vadīt pa radio-viļņiem no Aizsaules ( Aizkapa) puses tās personas, kas finansiāli ir ieinteresētas tur to darīt ;
   
  2) cilvēki piedzimst kā gēnu atbalss , t.i., caur Augstākā Saprāta (Dieva) kibernētiku (serveriem utml.) ,tātad, mums ir kā savs soft-s , gan ir savs cietais disks ,un mēs esam savdabīgi uzbūvēti no Pazemes …staigājoši datori. 
   
  P.s.
   
     Cilvēkiem ir jābūt mierā ar to,ka jāsadzīvo fiziski vienlaicīgi ir ar savu kibernētisko pirmsākumu :
   
  1) .., tātad, ar limfas plūsmojumu  ( plūsmvades principu no Aizsaules jeb šambaliešu un Šangrilas puses), neaizmirstot par to vidi, ka vēl cilvēka fiziskajā ķermenī tak ir asinsrites dati un cilvēcības pamatne,..
   
  2) .., jā, humānisma vide tiek balstīta uz asinsrades procedūru un asins vedniecību (vēdām) , kuru pamatā ir cilvēku izdoti likumu un vardarbībai te nekad nudien nav vietas,..
   
  3) .., tātad, arī vardarbībai pret latviešiem Pasaules mērogā, piemēram, pat no Apvienoto Nāciju Organizācijas (Centrālā gangsteriozā -mafiozā grupējuma Zemei) puses, sākot ar to brīdi, kad Latvija vairs nav ANO Tautību Padomes locekle),..
   
  4) .. un, tātad, tēma diskusijai te ir par to, kā cilvēki-latvieši  kļūst vainīgi ( apriori)  pirms tie piedzimst , teiksim, par latviešiem, kaut arī tie nekad par visu  LATVIJAS NĀCIJU  : visnicinātāko nāciju Zemeslodes mērogā  , tomēr tiek ne mazāk vajāti kā mūsu valstiskās izpausmes , joprojām mums ir Austroungārijas diktēts SBS karogs pat , ..
   
  5) ..un ,tātad, kaut arī latviešu cilvēki nekad nepiedzimst par LATVIJAS VALSTI ,bet gan par cilvēkiem tik,vēsture dod arī hitleriešu-abvēra datus par to,ka latvieši iniciē ebrejus un krievus sabiedriski, tātad, ir nogalināmi un mūsdienu Eiropas Savienība kā trockisma-buharinisma (komunisma) ideju paudēja šo darbību veido un pilnveido ,-
   
  6) Eiropas Savienība ir ne vien eiro-komunisma vides algoritms, bet arī Varšavas Līguma Valstu savienības ūnija ,teiksim, diktatora Barozo personālūnija u.c. tml., ar ko nevajag jokot, bet gan aptvert to pieeju, kāpēc pēdējos ~8 (astoņos) gados,kad pie varas bija latviešu emigrantu aprindas,no Latvijas izbrauca ~80 000 cilvēku,..
   
  7) piedzimt par latvieti, tas nozīmē būt nozākātam jau mātes vēderā ilgi ilgi pirms dzimšanas, lūk, mūsu demogrāfiski salauztās Latvijas salauztā atslēga ( soft-s) , jā,  labi gan ,ka salauzta tak ir pati slēdzene ( cietais disks) arī un nu pienācis laiks nomainīt kā vienu tā otru uz modernākām ,teiksim, nano-tehnoloģijām (Internetu).
   
  Piebilde.
   
  EIROPAS SAVIENĪBA eksistē kā savdabīgs Reihs (Vācijas diktāts-diktatūra) pat, jo Apvienotā Vācija ir ne vien Slepeno Dienestu (cionisma) citadele,kur mūsdienās dzīvo ~5 (pieci) miljoni krievvalodīgas izcelsmes ģimeņu ar nezināmu skaitu atvašu, bet arī šī Liel-Vācija tak joprojām ir Eiropas kā "psrs" analoga galvenā finansu donore.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: